Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
139 129 €
272 112.67 лв.

(2 140 €, 4 185.48 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:35 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1385 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

PORTFOLIO BEST PROPERTIES/www.portfolio.com/
PORTFOLIO BP

Представя в продажба двустаен апартамент с гледка море, ситуиран на първи жилищен етаж в елитен комплекс в един от най-предпочитаните морски градове Свети Влас!

Жилището е с обща площ 63 кв.м. с нови мебели и техника в отлично състояние. Перфектен е както за целогодишно ползване, така и за инвестиция с висока доходност. Комплексът е много поддържан, с асансьор, красив ландшафтен дизайн, голям плувен басейн, детска площадка, безплатен паркинг, СПА център.

Разпределение: антре, хол с всекидневна и кухня, спално помещение, баня със санитарен възел, две дълбоки тераси с изглед към морето.

Локация: Комплексът е ситуиран в близост до плаж, център на Свети Влас, ресторанти, супермаркети, аптеки. Само на 4 км. от курорт Слънчев Бряг и на 6 км. от град Несебър, който е включен в списъка на световното културно наследство.

Такса поддръжка 500 евро на година!

Уважаеми клиенти и колеги, моля свържете се с отговорният брокер по тази оферта!

Можете да разгледате нашето селектирано портфолио имоти на адрес: www.portfoliobp.com

Отговорен брокер: Чавдара Георгиева

Професионално съдействие за оглед и покупка, чрез Portfolio Best Properties.