Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Поморие
153 000 €
299 241.99 лв.

(2 468 €, 4 826.99 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:29 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 104 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
5-ти от 7
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2015 г.

Описание на имота:

PORTFOLIO BEST PROPERTIES/ www.portfoliobp.com

 

Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка към морето в гр. Поморие. Имотът е с площ от 62 кв.м и се намира на 5-ти етаж в непоследен етаж от тухлена сграда, построена през 2015 г. Жилището е напълно завършено и готово за нанасяне, с Акт 16. Апартаментът е с южно изложение, което осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден, и разполага с голяма тераса, от която се открива красива морска панорама. Продава се напълно обзаведен с мебели и техника, което го прави отличен избор както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Сградата е с ниска годишна такса поддръжка в размер на 100 евро. Комфорт, локация и гледка към морето всичко събрано в един имот!

 

Отговорен брокер: Теодора Михайлова

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Поморие
Обява: 1b177624177199645

153 000 €
299 241.99 лв.
История на цената
(2 468 €, 4 826.99 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Поморие