Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
139 900 €
273 620.62 лв.

(2 498 €, 4 885.66 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:03 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 161 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
1-ви от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2011 г.

Описание на имота:

PORTFOLIO BEST PROPERTIES/ www.pоrtfoliobp.com

Представяме Ви стилно обзаведен двустаен апартамент в комплекс Green Life Sozopol с контролиран достъп и отлично поддържана среда. Жилището е разположено на партерен етаж и е с площ от 56 кв.м, построено през 2011 г., като годината е ориентировъчна. Апартаментът е изцяло ремонтиран с внимание към всеки детайл, включително нови интериорни врати, висококачествени подови настилки, модерно оборудвана кухня и комфортна спалня, което го прави напълно готов за нанасяне или отдаване под наем без необходимост от допълнителни инвестиции. Особен акцент е облагородената тераса с декинг, оборудвана с външни мебели и телевизор, създаваща идеално пространство за почивка и релакс. Имотът се намира на комуникативно място в близост до магазини, плаж и басейн, като същевременно е позициониран далеч от главните алеи, което гарантира спокойствие и уединение. Годишната такса поддръжка е платена за цяла година, а имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с висок потенциал за доходност.

Уважаеми клиенти и колеги, моля свържете се с отговорният брокер по тази оферта!
Можете да разгледате нашето селектирано портфолио имоти на адрес www.portfoliobp.com!

Отговорен брокер: Теодора Михайлова
Контакти: +359878999664