Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
151 000 €
295 330.33 лв.

(1 079 €, 2 110.34 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:33 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 81 пъти.
Площ:
140 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2011 г.

Описание на имота:

PORTFOLIO BEST PROPERTIES/ www.portfoliobp.com

 

Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент на първа линия море в комплекс Созополи, разположен на плаж Златна рибка в гр. Созопол. Имотът е с площ от 140 кв.м и се намира на 2-ри етаж в тухлена сграда, построена около 2011 г. Апартаментът е напълно завършен и готов за ползване, с високи тавани, които създават усещане за простор и комфорт. Разпределението включва светъл хол с кухненски бокс, две спални, две бани и две тераси, като жилището се продава напълно обзаведено и оборудвано. Има възможност за закупуване на паркомясто. Комплексът предлага отлични удобства за собствениците и гостите, включително денонощна охрана и видеонаблюдение, рецепция и лоби зона, фитнес, сауна, открит басейн с коридори за плуване и детска част, детски кът, магазин и бар-ресторант край басейна, което прави имота идеален както за почивка, така и за целогодишно ползване или инвестиция.

 
Отговорен брокер: Теодора Михайлова