Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Бургас, Славейков
250 000 €
488 957.50 лв.

(2 551 €, 4 989.32 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:41 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 378 пъти.
Площ:
98 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

PORTFOLIO BEST PROPERTIES/ www.portfoliobp.com

Представяме в продажба апартамент от 98 кв.м. ситуиран в стилна, нова жилищна сграда в кс. Славейков в една от най-предпочитаните му и добри локации с много добре изградена инфраструктура и бърз достъп централните точки на града.

Жилището се отличава с изключително функционално разпределение и усещане за простор. Голяма квадратна всекидневна с високи прозорци и видимост към града и парка, две спални стаи с правилни форми, коридор с място за вградени гардероби и мокро помещение. Тераси с панорамен изглед.

Сградата е построена през 2025 г. със стилна фасада и общи части от естествен камък.

Имотът е с прекарана електроинсталация по индивидуален дизайнерски проект, който ще бъде представен при интерес.

Възможност за покупка на паркомясто!

Уважаеми клиенти и колеги, моля свържете се с отговорният брокер по тази оферта!
Отговорен брокер: Чавдара Георгиева

Можете да разгледате портфолиото ни от имоти на адрес www.portfoliobp.com
Вече 5 години сме до Вас, във Вашата имотна сделка! Благодарим Ви че ни избирате!
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Бургас, Славейков
Обява: 1c177624248776309

250 000 €
488 957.50 лв.
История на цената
(2 551 €, 4 989.32 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Славейков

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност