Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Бургас, Сарафово
179 950 €
351 951.61 лв.

(1 714 €, 3 352.29 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:00 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 212 пъти.
Площ:
105 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2008 г.

Описание на имота:

PORTFOLIO BEST PROPERTIES/ www.pоrtfoliobp.com

 

Предлагаме за продажба светъл и напълно обзаведен тристаен апартамент с площ от 105 кв.м, разположен на последен пети етаж в тухлена сграда с Акт 16 в престижния комплекс Атлантис в кв. Сарафово. Жилището се отличава с функционално разпределение, включващо просторна дневна, две самостоятелни спални, баня със санитарен възел, широко антре и дрешник, като всяка стая разполага със собствена тераса. Апартаментът е завършен и готов за нанасяне, с теракотни настилки и приятна гледка към басейните и озеленения вътрешен двор. Комплексът предлага контролиран достъп, видеонаблюдение, няколко басейна, модерен СПА център и се намира само на 200 метра от плажа, в близост до транспорт, магазини, училище и всички необходими удобства за целогодишно живеене или ваканционен имот. Годишната такса поддръжка е 950 евро.
Имотът е отлична възможност за инвестиция или комфортно място за почивка на морето!
Уважаеми клиенти и колеги, моля свържете се с отговорният брокер по тази оферта!
Можете да разгледате нашето селектирано портфолио имоти на адрес www.portfoliobp.com!

Отговорен брокер: Теодора Михайлова
Контакти: +359878999664