Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Бургас, Център
195 000 €
381 386.85 лв.

(2 053 €, 4 015.32 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 19:19 на 17 април, 2026 год.
Обявата е посетена 413 пъти.
Площ:
95 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1995 г.

Описание на имота:

PORTFOLIO BEST PROPERTIES - www.portfoliobp.com

Представяме в продажба апартамент с две спални ситуиран в жилищна сграда с цялостно обновена фасада - намираща се в Супер Центъра на града на крачки от ул. \'Богориди\' и силно предпочитания район на \'Славейково пазарче\'.

Апартаментът е с площ от 95 кв.м. на четвърти жилищен етаж и се състои от антре, дневна с кухненски бокс, две просторни спални, баня и санитарен възел, две тераси.

Жилището е нови мебели и цялостно обзавеждане. Светло с усещане за уют и приемственост. Поради локацията и състоянието си е подходящ и като имот с инвестициони цели - чрез отдаване под наем за дългосрочен или краткосрочен наем.

Плажната алеа и Морската градина са на 5 минутно пешеходно разстояние.

Уважаеми клиенти и колеги моля свържете се с отговорния брокер по тази оферта!
Отговорен брокер: Чавдара Георгиева

Можете да разгледате нашето селектирано портфолио имоти на адрес www.portfoliobp.com!
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Бургас, Център
Обява: 1c177644277734119

195 000 €
381 386.85 лв.
История на цената
(2 053 €, 4 015.32 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност